Kanadı Kırık Hüma Kuşu

Hatice Aykut

Kitabı okumak veya indirmek için Kanadı Kırık Hüma Kuşu çevrimiçi kayıt olmalısın

DİL TÜRK
TARİH SONU 2019-11-18
DOSYA FORMATI 11,75 MB
ISBN 6057754271
FİYAT ÜCRETSİZ

KİTAP AÇIKLAMASI

Ben kanadı kırık bir Hüma Kuşuyum.Defalarca kez duvardan duvara vuruldum.Kanatlarımı kırdılar. Özgürlüğümü elimden aldılar.Ama gökyüzünde uçarken dahi, senin aşkınlavurulmuştum. Avuçlarındaki sevgiye hapsolmuştum.****O bir Türk kahraman.Adı Sencer. Lakabı Pençe.Teknolojinin en büyük silah olarak kullanıldığı bir çağda,insanların acımasızca öldürüldüğü ve zulmün had safhayaçıktığı Esirler Şehrinin tek umudu.Bu şehrin kalbini kurtarmaya geliyor... Kanadı Kırık Hüma Kuşunu. Yüreğini bulmaya adım adım yaklaşıyor. BU BİR TÜRK MASALI.Yüreğiyle savaşan bir kahramanın yazgısı. Ailesi tarafındaninsanları bir savaş hizmetkarı haline getirmek için üretilmiş karanlık bir hapishanede, bir kafese kapatılmış Hüma’nın tek kurtuluşu.“Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu.Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Sen seversen, Dünya ayağa kalkacak.”

...yağa kalkacak. Bu şehrin kalbini kurtarmaya geliyor ... Kanadı Kırık Hüma Kuşu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... Kanadı Kırık Hüma Kuşunu. Yüreğini bulmaya adım adım yaklaşıyor. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Bu şehrin kalbini kurtarmaya geliyor... Kanadı Kırık Hüma Kuşunu. Yüreğini bulmaya adım adım yaklaşıyor. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu.

Sen gülersen, Güneş her doğduğunda ... Kanadı Kırık Kuş - Mefhum Dergi ... .

Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Sen seversen, Dünya ayağa kalkacak.

. 30 TL. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. "Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Hatice Aykut. Kitap Tanıtımı. Ben kanadı kırık bir Hüma Kuşuyum. Defalarca kez duvardan duvara vuruldum. Kanatlarımı kırdılar. Özgürlüğümü elimden aldılar. 32 TL. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Click here watch Kanadı Kırık Hüma Kuşu( Wattpad )- 1.bölüm and share with friend now. Ataşehir Çevre ve Kültür Derneği. 0 views. 7:03. Dodan Özer 'Huma Kuşu' 2 final performansı İzle. 36 TL. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek....