Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış

İsmail Tekbaş

Kitabı okumak veya indirmek için Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış çevrimiçi kayıt olmalısın

DİL TÜRK
TARİH SONU 2019-04-15
DOSYA FORMATI 11,91 MB
ISBN 6052048825
FİYAT ÜCRETSİZ

KİTAP AÇIKLAMASI

Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:Dönüşüm veya Yok Olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. Araştırmalara göre dijitalleşmeden en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı?Dijital teknolojiler ile tetiklenen 4. sanayi devriminin inşa edildiği bugünlerde, yapay zekâ, robot kullanımı, otonom araçlar, 3D yazıcılar, nanoteknoloji ve bilimin diğer alanlarındaki gelişmeler insanlığın ve toplumun dönüşüm sürecine işaret ediyor. Bu gelişmelerin iş yapış şekillerimizi değiştirmesi, bazı mesleklerin tamamen yok olması, bazılarının ise daha fazla gelişecek olmasının yanı sıra, gelecekte bugün hiç bilmediğimiz meslek dallarını ortaya çıkaracağı da kaçılmaz bir gerçekliktir.Mali müşavir İsmail Tekbaş bu kitabında Yapay Zekâ, RSO, Big Data, Artırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Blockchain, IoT gibi teknolojik gelişmelerin muhasebeciliğe etkisini sorguluyor. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.

... için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik; Finans ve... ... . İsmail Tekbaş. Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:

Dönüşüm veya yok olmak…

Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik - İsmail Tekbaş ... . ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. KATEGORİLER MENÜ. Ana Sayfa. İktisat Finans Kitapları. Ekonometri. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. Share on WhatsApp. ...Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.

. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? Yazarın Diğer Kitapları. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. Finans ve Sigorta Sektörü Satış El Kitabı. ...vergi düzenleyicileri yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim alanında ise yüzde 98 ile birinci sırada. sahip bu mesleğin yok etmek için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik....