Siyah Hatıralar Denizi

Mehmet Açar

Kitabı okumak veya indirmek için Siyah Hatıralar Denizi çevrimiçi kayıt olmalısın

DİL TÜRK
TARİH SONU 2018-07-02
DOSYA FORMATI 7,44 MB
ISBN 6050953381
FİYAT ÜCRETSİZ

KİTAP AÇIKLAMASI

22. yüzyılda bir İçişleri müfettişi Soğuk İstasyon’da iki bilim adamının intiharını araştırmak üzere Ennoia Oteli’ne gelir. Müfettiş, koridorlarda insanlarla konuşan bu garip otelde farklı zaman boyutlarında farklı insanlarla karşılaşacak, intiharların gizemine zamanın, mekânın, düş ile gerçeğin o çözülemez gizemi de karışacaktır. Ennoia’da, “Yarının ve dünün asla olmadığı ebedi bir bugün”de sıkışıp kalan insanlar, farklı zaman boyutlarında edebiyat metinleri aracılığıyla haberleşmektedir.Mehmet Açar’dan mekân, zaman, varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi.

...a neler eklenebilir? 30.56 TL. Mehmet Açar'dan mekan, zaman, varoluş vemetinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmişbir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi ... Siyah Hatıralar Denizi - Dünya Sözlük ... . Mehmet Açar. Ölüm mü zaman mı, hangisi bizim büyük gizemimiz?

22. siyah hatıralar denizi. Aynı zamanda sinema eleştirmeni olan Mehmet Açar'ın 2000 yılında yayımlanmış bilimkurgu romanı. Doğan Kitap tarafından yeniden basılmış. Kitap Eleştirisi: Siyah Hatıralar Denizi Mehmet Açar İletişim Yayınları, 2000. "Gidemeyeceğimiz yer yok. O inanışla, özgüvenle dopdolu, yola çıktık ba ... Siyah Hatıralar Denizi by Mehmet Açar ... . Kitap Eleştirisi: Siyah Hatıralar Denizi Mehmet Açar İletişim Yayınları, 2000. "Gidemeyeceğimiz yer yok. O inanışla, özgüvenle dopdolu, yola çıktık başka dünyalara. Peki ne yapacaktık o dünyalarla? Genç Bir Müfettiş , gizemli vakalarla uğraşan iki bilim adamının intiharını araştırmak üzere karlarla kaplı karanlık bir kente gelir ve iki yüz yıllık bir otele yerleşir. ...zaman, varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi. » Siyah Hatıralar Denizi Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? 23.23 TL. Mehmet Açar'dan mekan, zaman, varoluş vemetinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmişbir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi. Mehmet Açar'dan mekân, zaman, varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi. İlk romanı Siyah Hatıralar Denizi 2000 yılında yayımlandı. Siyah Hatıralar Denizi. Mehmet Açar. İletişim Yayınları. 25.98 TL. Mehmet Açar'dan mekan, zaman, varoluş vemetinler üzerine düşünmeye çağıran, klasikleşmişbir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi. Siyah Hatıralar Denizi, Franz Kafka'dan J.L. Borges'e, Stanislaw Lem'den Ursula K. Le Guin'e dek uzanan bir göndermeler zinciri içinde farklı edebi lezzetleri birleştiren bir okuma serüveni vaat ediyor. Mehmet Açar'dan mekân zaman varoluş ve metinler üzerine düşünmeye çağıran klasikleşmiş bir bilimkurgu Siyah Hatıralar Denizi....