Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem / Meraklı Uğur Serisi

ZeynepSevde

Kitabı okumak veya indirmek için Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem / Meraklı Uğur Serisi çevrimiçi kayıt olmalısın

DİL TÜRK
TARİH SONU 2011-12-29
DOSYA FORMATI 10,80 MB
ISBN 9752699014
FİYAT ÜCRETSİZ

KİTAP AÇIKLAMASI

Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Sırtına çantasını, boynuna fotoğraf makinesini taktı, dünyanın dört bir yanını dolaşmaya çıktı.Önce fille karşılaştı. “ARKADAŞIM OLMADAN SU BİLE İÇMEM!” diyen fil ağabeyinden “paylaşmayı” öğrendi.Sonra ormandan ayrılıp kutuplara doğru uçtu. Orada bir penguen ailesiyle tanıştı. “ÇOCUĞUM OLMADAN ADIM BİLE ATMAM!” diyen baba penguenden “şefkati” öğrendi.Kutuplardan sonra biraz da okyanuslara bakmaya karar verdi, bu sefer de yunusların misafiri oldu. “KARDEŞİM OLMADAN YÜZÜM GÜLMEZ!” diyen yunustan “kardeş sevgisini” öğrendi.Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. “ÇOK FAZLA YEMEM HEP KENDİMİ DÜŞÜNMEM!” diyen aslandan “kanaati” öğrendi.Bu sefer zürafaların yanına uçtu. “YARDIM ETMEZSEM BOYUM UZAMAZ!” diyen zürafadan “yardımseverliği” öğrendi.Ormanda biraz daha ilerleyince bu sefer minik sevimli bir arkadaş edindi. “YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!” diyen sincaptan “tutumlu olma”yı öğrendi.Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Hikâyeler, anlattığı hayvanların şeklinde birbirinden güzel kitaplara dönüştü.

...İMİ DÜŞÜNMEM!" diyen aslandan "kanaati" öğrendi ... Nesil Çocuk - Çocuk Kalbi Burada Atıyor ... . Adem Güneş, Zeynep Sevde Paksu. 6 HAYVAN 6 EĞLENCELİ KİTABA DÖNÜŞTÜ Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "KARDEŞİM OLMADAN YÜZÜM GÜLMEZ!" diyen yunustan "kardeş sevgisini" öğrendi.

Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "çok fazla yemem hep kendimi düşünmem... Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. " ... Nesil Çocuk - Çocuk Kalbi Burada Atıyor ... ... Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Toplam: 0,00 TL. 27. Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem! Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan "kanaati" öğrendi. Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "ÇOK FAZLA YEMEM HEP KENDİMİ DÜŞÜNMEM!" diyen aslandan "kanaati" öğrendi. Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "ÇOK FAZLA YEMEM HEP KENDİMİ DÜŞÜNMEM!" diyen aslandan "kanaati" öğrendi. GittiGidiyor'da 100 TL'ye varan Maxi Puan. Ücretsiz Kargo. Cın alı serısı (10 kıtap) - Rasım Kaygusuz. idefix.com. 16,00 TL. Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem!" diyen aslandan Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. 5.50. 6 Hayvan 6 Eğlenceli Kitaba Dönüştü Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. "Çok Fazla Yemem Hep Kendimi Düşünmem... Zeynep Sevde Paksu. 6 Hayvan 6 Eğlenceli Kitaba Dönüştü Meraklı Uğur adında bir uğur böc...